WELKOM
OVERZICHTEN
CLUBS
REGLEMENT
INFORMATIE
COMPETITIE RESULTATEN EN INDELING
Seizoen
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
of selecteer hieronder een club en team
Competitie
Dames Standaard 36-holes
Dames 27-holes
Dames Dinsdag 27-holes
Heren Standaard 36-holes
Heren Reserve 36-holes
Heren 27-holes
Dames 50+ 27-holes
Dames 50+ 18-holes
Heren 50+ 27-holes
Heren 50+ 18-holes
Jeugd 36-holes
Jeugd 18-holes
Korte banen Mixed 36-holes
Korte banen Mixed 18-holes
Korte banen Jeugd Par-3 18-holes
---- NAJAARS COMPETITIE ----
Najaars Mixed Woensdag 18-holes
Najaars Mixed Zondag 18-holes
Club
Selecteer een club
't Jagerspaadje
't Sybrook
't Zelle
A'dam Old Course
Aelderholt
Albatross
Almeerderhout
Almelo
Almkreek
Ameland
Amelisweerd
Amstelborgh
Amsteldijk
Amsterdamse
AMVJ
Anderstein
ANWB Golf
Bentwoud
Best
Bleijenbeek
Bois-le-Duc
Brabant Golf
Broekpolder
Brunssummerheide
Capelle a/d IJssel
Concordia
Crimpenerhout
Cromstrijen
Crossmoor
De Achterste Hoef
De Batouwe
De Berendonck
De Biltse Duinen
De Bonte Bij
De Breuninkhof
De Brugse Vaart
De Compagnie
De Dommel
De Doornse
De Dorpswaard
De Drentsche
De Gelpenberg
De Goese Golf
De Groene Ster
De Gulbergen
De Haar
De Haenen
De Heensche
De Herkenbosche
De Hoge Kleij
De Hooge Rotterdamsche
De Kieviten
De Koepel
De Koggen
De Lage Mors
De Lage Vuursche
De Lingewaelsche
De Loonsche Duynen
De Merwelanden
De Noordhollandse
De Nunspeetse
De Pan
De Peelse Golf
De Purmer
De Scherpenbergh
De Schoot
De Semslanden
De Stok
De Strijensche
De Swinkelsche
De Texelse
De Tongelreep
De Turfvaert
De Woeste Kop
De Zandvoortse
De Zeeuwsche
Delfland
Dirkshorn
Domburgsche
Dongen
Dorhout Mees
Driene
Dronten
Duinzicht
Dutch Golf Hattem
Duurswold
Echt-Susteren
Edda Huzid
Edese GC Papendal
Eindhovensche
Emmeloord
Engelenburg
Exloo
Flevoland
Gaasterland
Geijsteren
Gendersteyn
Golf4Holland
Golfcenter SEVE
Golfhorst
GolfVereniging Nederland
Gooise
Goyer
Grevelingenhout
Groen-Geel
Groendael
Haarlemmermeersche
Harderwold
Hattemse
Havelte
Haverleij
Haviksoord
Heelsum
Heemskerkse
Heidemeer
Heiloo
Het Caves
Het Langeloo
Het Woold
HGC De Breuninkhof
HGC De Kurenpolder
Hildenberg
Hilversumsche
Hitland
Hoenderdaal
Hoenshuis
Holthuizen
Hooge Graven
Hoogland
Houtrak
IJsselweide
Kagerzoom
Kavel II Beemster
Kennemer
Keppelse
Kleiburg
KLM
Koninklijke Haagsche
Kralingen
Kromme Rijn
Land van Thorn
Landgoed Bergvliet
Landgoed Coudewater
Landgoed Nieuwkerk
Lauswolt
Leeuwenbergh
Liemeer
Lochemse
LoyalTee
Maastricht
Mariƫnweide
Martensplek
Meerssen
Midden-Brabant
Naarderbos
Nieuwediep
Nieuwegeinse
Noord Nederlandse
Noordeloos
Noordwijkse
NSGV Groningen
Ockenburgh
Oegstgeester
Old Course Loenen
Olympus
Ooghduyne
Ookmeer
Oosterhoutse
Open Golf Zandvoort
Openbaar Dronten
Oude Maas
Overbrug
Overloon
Parc Sandur
Princenbosch
Prinses Wilhelmina
Prise d'Eau
Putten
Regthuys
Reymerswael
Riel (Geldrop)
Rijk van Margraten
Rijk van Nijmegen
Rijswijkse
Rosendaelsche
Roxenisse
Rozenstein
Sallandsche
Schaerweijde
Shortgolf
Sint Nyk
Soestduinen
Spaarnwoude
Spandersbosch
Spielehof
Stippelberg
Ter Specke
The Company Golf Club
The Duke
Toxandria
Twentsche
Uithoorn
United
Veldzijde
Veluwse
Vijf Margen
Voorschotense
Vught
Wageningse
Waterlandse
Weesp
Weilenseind
Welderen
Weleveld
Welschap
Westerpark
Westerwolde
Westfriese
Winterswijk
Wouwse Plantage
Zaanse
Zeegersloot
Zeewolde
Zuid-Drenthe
Zuid-Limburgse
Zwolle
Klasse
Hoofdklasse
1ste klasse
2de klasse
3de klasse
Team
De Merwelanden 1 (Dames 27-holes)
De Merwelanden 1 (Dames Dinsdag 27-holes)
De Merwelanden 2 (Dames Dinsdag 27-holes)
De Merwelanden 1 (Heren Standaard 36-holes)
De Merwelanden 1 (Heren 27-holes)
De Merwelanden 2 (Heren Reserve 36-holes)
De Merwelanden 1 (Dames 50+ 18-holes)
De Merwelanden 1 (Heren 50+ 27-holes)
De Merwelanden 2 (Heren 50+ 27-holes)
De Merwelanden 3 (Heren 50+ 27-holes)
De Merwelanden 4 (Heren 50+ 27-holes)
De Merwelanden 1 (Najaars Mixed Zondag 18-holes)
De Merwelanden 2 (Najaars Mixed Zondag 18-holes)
Poule
D305
D306
D307
D308
D309
D310
D311
D312
POULE STAND - D309
Nr
Team
P
WP
+
0
-
PP+
PP-
Opmerking
1
Kralingen 1
0
0
0
0
0
0
0
2
Old Course Loenen 1
0
0
0
0
0
0
0
3
De Merwelanden 1
0
0
0
0
0
0
0
4
Noordwijkse 3
0
0
0
0
0
0
0
5
Leeuwenbergh 1
0
0
0
0
0
0
0
POULE WEDSTRIJDEN
Datum
Gastclub
Team 1
Team 2
Uitslag
di 31 mrt
Leeuwenbergh
De Merwelanden 1
Old Course Loenen 1
Kralingen 1
Noordwijkse 3
di 7 apr
Noordwijkse
Old Course Loenen 1
Kralingen 1
Leeuwenbergh 1
De Merwelanden 1
di 14 apr
De Merwelanden
Kralingen 1
Leeuwenbergh 1
Noordwijkse 3
Old Course Loenen 1
di 21 apr
Old Course Loenen
Leeuwenbergh 1
Noordwijkse 3
De Merwelanden 1
Kralingen 1
di 28 apr
Kralingen
Noordwijkse 3
De Merwelanden 1
Old Course Loenen 1
Leeuwenbergh 1